ЄБРР допоможе "Нафтогазу" фінансувати закупівлі природного газу

  Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв і керуючий директор ЄБРР Ріккардо Пуліті обговорили можливість надання "Нафтогазу" торгового фінансування для закупівлі природного газу для України.

  Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

  Крім того, сторони обговорили надання кредиту, який буде спрямовано на модернізацію ключової частини газотранспортної системи України - західної ділянки газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.

  Як зазначається, Пуліті високо оцінив дії України у реформуванні енергетичного сектору та висловив впевненість, що ці кроки допоможуть залучити іноземних інвесторів і знизити ризики для європейських споживачів.

  "Немає жодних сумнівів у тому, що газотранспортна система України є привабливою. Тим не менш, цю привабливість може бути втрачено без впровадження необхідних реформ в Україні", - сказав він.

  "Ми раді, що кредитний проект, який Україна обговорювала з ЄБРР з 2009 року, нарешті буде реалізований", - повідомив Коболєв.

  За його словами, це фінансування допоможе зробити ГТС ще надійніше і допоможе Україні зберегти бізнес з транзиту газу.

  "Не менш ключове завдання для цього - проведення амбіційних реформ у газовому секторі, про які український уряд оголосив цього тижня. Дуже важливо, що такі міжнародні фінансові інститути, як ЄБРР, ЄІБ, МВФ і Світовий банк підтримують Україну на цьому шляху", - підсумував Коболєв.

  Раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції та розвитку(ЄБРР)  надасть Україні кредит 200 мільйонів на реконструкцію газотранспортним українським оператором "Укртрансгаз" газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.

  Попередній матеріал
  Застрайкували суднобудівельники верфі, на якій будуються "Містралі"
  Наступний матеріал
  Міноборони вперше оприлюднило перелік всіх загиблих на Сході

  ЄБРР виділить додаткові кошти на добудову нового "Укриття" на ЧАЕС

  ЄБРР виділить 1,5 млн євро для українського офісу бізнес-омбудсмена

  ЄБРР виділить Україні 70 млн євро на розвиток альтернативної енергетики

  Нафтогаз розпочав видобуток газу в Єгипті