Нафтогаз розпочав видобуток газу в Єгипті

  НАК "Нафтогаз України" продовжує реалізацію проекту з видобутку вуглеводнів на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі Арабської Республіки Єгипет.


  Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю компанії.

  Згідно з повідомленням, у вересні цього року було введено в експлуатацію першу чергу газопроводу і здійснено облаштування родовищ, що дозволило розпочати видобуток природного газу в обсязі близько 300 тис. куб. м на добу. Протягом вересня – жовтня цього року вже видобуто 19 млн куб. м природного газу.

  "Всього в рамках єгипетського проекту були пробурені 16 пошукових, 12 розвідувальних та 12 експлуатаційних свердловин, розвідано сім нафтогазових родовищ, з яких на чотирьох розпочато видобуток", - сказано в повідомленні.

  Наступного року планується завершення будівництва технологічної інфраструктури на родовищах та введення в експлуатацію трубопроводів, завдяки чому стане можливим підключення решти продуктивних свердловин та вихід на рівень видобутку до 950 т (зараз – близько 740 т) нафти та 700 тис. куб. м газу на добу.

  За попередньою оцінкою, видобуток нафти Нафтогазом на концесійній території Alam Еl Shawish East за 2014 рік може скласти до 260 тис. т, що становить 11-12% від річного видобутку нафти в Україні.

  Видобуток нафти з 2009 року, коли було отримано першу нафту з родовищ, склав понад 680 тис. т. Видобуті нафта та газ реалізуються на території Єгипту.
  Попередній матеріал
  Порошенко оголосив 21 листопада Днем Гідності та Свободи
  Наступний матеріал
  Терористи два рази минулої доби обстрілювали українських прикордонників
  Теги: