Зарплата
Зарплата finance.obozrevatel.com

В Україні зросла середня зарплата – Держстат

Читайте по-русски
Найвищий рівень зарплат у червні зафіксовано в Києві, найнижчий – у Кіровоградській області

Реальна зарплата за рік зросла на 8,1%. Середня номінальна заробітна плата в Україні в червні становила 10 783 грн, що на 5,3% більше, ніж у травні і на 18% – в річному вимірі. Про це пише "Ліга.Фінанси" із посиланням на дані Державної служби статистики (Держстат).

Реальна зарплата в червні порівняно з травнем зросла на 5,8%, а порівняно з червнем минулого року – збільшилася на 8,1%.

Найбільше зростання середньої заробітної плати штатних працівників спостерігалося в Донецькій (на 27,7%), Сумській (20,2%), Дніпропетровській (20%), Харківській, Миколаївській та Запорізькій (на 19,9%), Волинській (19,3 %), Полтавській (18,6%), Рівненській (18,2%), Вінницькій (18,1%), Херсонській (17,7%) та Київській (17,4%) областях.

Найвищий рівень зарплат у червні зафіксовано в Києві (15 650 грн), найнижчий – у Кіровоградській області (8 574 грн).

Дані наводяться без урахування тимчасово окупованого Росією Криму та частини Донбасу. Дослідження Держстату включає тільки дані про офіційно працевлаштованих працівників.

Динаміка зарплати
Динаміка зарплатиДержавна служба статистики України

Як повідомляв раніше 5.ua, в команді президента Володимира Зеленського сказали, що попередні заяви про вчительську зарплату в чотири тисячі доларів поки нездійсненні, а ось 500 доларів буде "непогано для початку". 

Попередній матеріал
У Лондоні завершили розгляд скарги "ПриватБанку" проти ексвласників – коли чекати рішення
Наступний матеріал
Міномети і реактивні вогнемети: російські війська тричі порушили перемир'я