укрспирт
укрспирт укрсприрт

В Україні з'явилися перші приватні заводи з виробництва спирту

  Читайте по-русски
  Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту

  Міністерство фінансів України в рамках демонополізації галузі видало ліцензії на виробництво спирту приватним заводам. Про це повідомив генеральний директор компанії "Укрспирт" Сергій Блескун на сторінці Facebook.

  "Вже місяць, з 1 липня ДП "Укрспирт" більше не монополіст. Мінфін видав ліцензії на виробництво спирту іншим заводам. Це великий крок для галузі та певні зміни для "Укрспирту". Поступово кількість наших клієнтів буде зменшуватися. Компанії будуть відмовлятися брати спирт у колишнього монополіста і купувати там, де більш вигідні умови. Це очікувано і це відбувається прямо зараз", – заявив він.

  Блескун також вказав, що не можна затягувати із приватизацією "Укрспирту" – оскільки заводи підприємства "стануть не потрібні".

  "Цей варіант подій для мене є неприпустимим. Тому ще раз наголошую на необхідності найшвидшої приватизації об'єктів (виробничих площадок) ДП "Укрспирт"! І тут ми на одній хвилі з професіональною та потужною командою Фонду держмайна та Мінекономрозвитку та торгівлі", – наголосив управлінець.

  З його слів, враховуючи демонополізацію, наразі також важливий контролювати обсяг виробництва та реалізації спирту державою.

  "Раніше ми зводили всі обсяги реалізації, бачили, хто скільки реалізовує спирту як по нашим, так і по іншим заводам, по покупцям, але зараз такої можливості у нас нема. Ми не монополісти, ми тепер "одні з", – резюмував Блескун.

  Нагадаємо, в Україні 1 липня набули чинності зміни до закону про держрегулювання виробництва і обігу спирту, спрямовані на лібералізацію галузі.

  Попередній матеріал
  Чоловіка, який погрожував підірвати відділення банку в Києві, судитимуть за тероризм
  Наступний матеріал
  На Чернігівщині батько зарізав свого 8-річного сина і сховав у соняшниковому полі
  Loading...