Автомобіль, смартфон
Автомобіль, смартфон Depositphotos

В Україні запускають "касовий апарат у смартфоні" – які будуть новації для бізнесу

  Читайте по-русски
  Підприємці зможуть використовувати як нове програмне забезпечення, так і старі касові апарати

  Програмне забезпечення, яке уряд пропонує підприємцям використовувати на своїх смартфонах, як от реєстратори розрахункових операцій, можна вже завантажити із сайту Державної податкової служби. Про це сказав голова ДПС Сергій Верланов під час брифінгу, інформує "5 канал".

  Каже, фахівці успішно провели тестування цього застосунку. При цьому підприємці зможуть використовувати як нове програмне забезпечення, так і старі касові апарати.

  Верланов розказав: "Касові апарати, якими сьогодні користується бізнес, будуть використовуватися. Бізнес, який їх закупив, зможе ними користуватися. Але ми відкриваємо можливість для використання програмних РРО, які будуть безкоштовними. ДПС надає цей сервіс безкоштовно, і вже можна скачати застосунок на сайті ДПС".

  Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада ухвалила відповідні зміни до закону про застосування реєстраторів розрахункових операцій та Податкового кодексу. Обидва документи підтримали у другому читанні 237 депутатів. Для всіх платників єдиного податку від 2-ї до четвертої груп – використання РРО буде обов'язковим, однак лише з 1 січня 2021 року. Утім окремі надавачі послуг в сферах, які визначив уряд, робитимуть це вже з першого жовтня цього року.

  Як повідомляв 5.UA, 20 серпня 2019 року Державна податкова служба України офіційно розпочала свою роботу

  Попередній матеріал
  Найближчі – в Австрії та Китаї: в Україні відкрили завод з перероблення плазми крові
  Наступний матеріал
  Рожковій дозволили повернутися на посаду в НБУ, скасувавши рішення Баришівського суду
  Loading...