Сергій Верланов
Сергій Верланов Економічна правда

Державна податкова служба України офіційно розпочала свою роботу

  Читайте по-русски
  Одне з головних завдань відомства – створити сприятливі умови для ведення бізнесу в Україні

  28 серпня Державна податкова служба України розпочала свою діяльність. Про це повідомляється на її сайті.

  Сьогодні розпорядження уряду від 21 серпня 2019 року № 682-р про початок роботи Державної податкової служби України було опубліковане на "Урядовому порталі". Цим розпорядженням Кабмін передав Державній податковій службі функції з реалізації державної податкової політики.

  Також ДПС регулюватиме державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавство з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

  "Нова податкова служба стане надійним партнером для підприємців, яка створюватиме сприятливі умови для ведення бізнесу в Україні, впроваджуватиме нові сервіси та забезпечуватиме рівні права всіх платників податків", – сказав голова ДПС Сергій Верланов.

  Як повідомляв 5.UA, Сергія Верланова обрано на посаду очільника ДПС в квітні 2019 року, в результаті конкурсного відбору, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби.

  Попередній матеріал
  ЦВК зареєструвала нардепами Порошенка і Вакарчука
  Наступний матеріал
  Кабмін, СБУ і ще 25 пунктів: ЗМІ показали розпорядок першого засідання Ради ІХ скликання
  Loading...