depo.ua

В Україні запрацювала система е-декларування: високопосадовці мають оприлюднити свої статки протягом 2 місяців

Експерти вже досліджують зрив запуску системи, що відбувся в середині серпня

Від сьогодні, 1 вересня, з опівночі повноцінно запрацювала система е-декларування. Про це повідомила "5 каналу" голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

"Відповідно до прийнятого учора на засіданні Національного агентства (НАЗК) рішення про введення у промислову експлуатацію системи електронного декларування, сьогодні з 00:00 1 вересня була запущена система електронного декларування", - повідомила Корчак.

"Також посадовці, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, впродовж 60 днів мають заповнити декларації до системи електронного декларування, і цим самим оприлюднити свої статки", – додала вона.

Зазначимо, що запуск системи привітав Президент України Петро Порошенко. Він наголосив, що зрив запуску, який відбувся 15 серпня, розслідують за участі міжнародних експертів та громадськості. 

Нагадаємо, надвечір середи, 31 серпня, Держспецзв’язок урочисто видав сертифікат відповідності системі електронного декларування

Раніше, 30 серпня, міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що 1 вересня – це останній дедлайн, коли е-декларування запрацює. Він додав, що жодних провалів під час запуску е-декларування не повинно бути, тому що в цю ситуацію втрутилося найвище керівництво країни.

Як відомо, 15 серпня, в Україні у тестовому режимі запрацювала система електронного декларування. Тоді її запустили без атестата відповідності.

Попередній матеріал
Полторак взяв участь в урочистих заходах до Дня знань у Національному університеті оборони ім. І.Черняховського – відео
Наступний матеріал
Стипендіям – бути: у Міносвіти повідомили, які студенти мають отримувати стипендії

Держслужба спецзв'язку передала НАЗК сертифікат системи е-декларування

Климпуш-Цинцадзе: В законі про електронне декларування існують суперечливі норми

Нардеп розповів про зміни у системі е-декларування

Президент: офіційний запуск системи е-декларування відбудеться вночі 31 серпня