Держслужба спецзв'язку передала НАЗК сертифікат системи е-декларування

Відбулася передача сертифіката системи електронного декларування від Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Національному агентству з питань запобігання корупції

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації затвердила надання атестату на комплексну систему захисту інформації системи е-декларування.

"Інформую, що недоліки, допущені компанією-розробником стосовно побудованої системи захисту інформації реєстрів, Держспецзв'язком усунуто. Наголошую, що Держспецзв'язок, діючи виключно в межах повноважень та відповідно до законів України, виконав усі зобов'язання стосовно створення умов для легітимного функціонування реєстру з 1 вересня цього року", – заявив голова служби Леонід Євдоченко.

"Прийняти в постійну промислову експлуатацію в 00:00 1 вересня 2016 року інформаційно-телекомунікаційну систему єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування", – сказала голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак на брифінгу.

Нагадаємо, 18 серпня голова НАЗК Наталія Корчак заяввила, що чиновники подаватимуть електронні декларації про доходи з 1 вересня. Про це вона сказала  під час спільного засідання щодо зриву повномасштабного запуску Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Нагадаємо, напередодні, 30 серпня, міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що 1 вересня – це останній дедлайн, коли е-декларування запрацює. Він додав, що жодних провалів під час запуску е-декларування не повинно бути, тому що в цю ситуацію втрутилося найвище керівництво країни.

Попередній матеріал
Президенту Бразилії оголосили імпічмент
Наступний матеріал
"Антонов" підписав договір з Китаєм на серійне виробництво АН-225 "Мрія"

Нардеп розповів про зміни у системі е-декларування

Нардеп пояснив, хто підпадає під е-декларування

Президент: офіційний запуск системи е-декларування відбудеться вночі 31 серпня

Експерт: МВФ розгляне питання надання Україні чергового траншу після запуску системи е-декларування