kadry.net.ua

Чиновники подаватимуть електронні декларації з 1 вересня – голова НАЗК

  Чекатимуть до запланованої дати запуску сертифікованої системи е-декларування

  Голова НАЗК Наталія Корчак заявляє, що чиновники подаватимуть електронні декларації про доходи з 1 вересня. Про це вона сказала сьогодні під час спільного засідання щодо зриву повномасштабного запуску Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє УНІАН.

  "Ми провели низку зустрічей з керівництвом ПРООН – це та міжнародна організація, яка профінансувала даний проект. І ми дійшли одностайного розуміння того, щоб Національне агентство в найкоротші терміни, сьогодні ми будемо ухвалювати рішення, – стало повноцінним власником програмного продукту з усім технічним описом і специфікацією. Це та документація, яка у нас була відсутня", – сказала Корчак.

  За її словами, Держспецзв'язок "бере на себе зобов'язання отримати відповідні документи і до 31 серпня, довівши систему вже до функціоналу безпекової сторони, видати атестат відповідності". Корчак підкреслила, що сьогодні на засіданні НАЗК було ухвалено рішення про внесення змін до деяких рішень агентства в частині функціонування Єдиного державного реєстру декларацій. "Сьогодні ми це рішення опублікуємо. І з того моменту, як воно буде заюстоване, суб'єкти декларування будуть подавати вже декларацію з 1 вересня 2016 року", – наголосила вона.

  "Цим самим ми виконаємо міжнародні зобов'язання за результатами отримання сертифікату відповідності, який нам уже надасть Держспецзв'язок", – сказала Корчак. Крім того, вона повідомила, що сьогодні також ухвалено рішення звернутися до Кабінету міністрів щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні Корчак повідомила, що Держспецзв'язок має сертифікувати систему е-декларування до 31 серпня.

  Попередній матеріал
  Жителі Горлівки опублікували відео вибуху снарядів
  Наступний матеріал
  В разі загострення ситуації буде оголошена чергова хвиля мобілізації і запроваджено воєнний стан – Президент
  Теги:
  Loading...

  Севостьянова: Недоліки системи е-декларування можна усунути за 1-2 тижні - інтерв'ю

  Найкраще було б внести зміни до рішення НАЗК про запуск системи е-декларування – Севостьянова

  Клімкін: Захищена система е-декларування буде 100% запущена до кінця місяця

  Запуск е-декларування без сертифікату не має жодного сенсу – представництво ЄС в Україні

  Відновити експертизу е-декларування поки що неможливо – Держспецзв'язок

  ПРООН не має доказів технічних несправностей системи е-декларування