Кадр із відео

"Антонов" підписав договір з Китаєм на серійне виробництво АН-225 "Мрія"

  Китайці допоможуть добудувати другий модернізований екземпляр літака

  Державне підприємство "Антонов" та китайська компанія Aerospace Industry Corporation of China підписали договір про створення серійного виробництва найбільшого у світі транспортного літака АН-225 "Мрія" на території Китаю за ліцензією "Антонова". Як повідомила прес-служба компанії, договір підписали у вівторок, 30 серпня.

  "Антонов" і китайська компанія Aerospace Industry Corporation of China (AICC) підписали угоду про співпрацю за програмою Ан-225. Таким чином, сторони висловили наміри про довгострокову співпрацю, яка передбачає на першому етапі будівництво другого модернізованого екземпляра літака Ан-225 "Мрія" на держпідприємстві "Антонов" і поставку компанії AICC, і створення на другому етапі спільного серійного виробництва Ан-225 в Китаї за ліцензією "Антонова", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що кожен з етапів підписаного договору буде реалізований за окремим контрактом. Інших подробиць договору, зокрема, термін його реалізації і обсяг виробництва літаків АН-225, представники підприємства не повідомили.

  Українська "Мрія" - унікальний транспортний літак, аналогів якому у світі немає. Перший політ відбувся у 1988 році, а створювали його для транспортування радянського космічного багаторазового човника "Буран". У травні цьогоріч "Мрія" здійснила вояж в Австралію і перевезла туди із Чехії електрогенератор вагою 130 тонн.

  Попередній матеріал
  Держслужба спецзв'язку передала НАЗК сертифікат системи е-декларування
  Наступний матеріал
  У Вінниці створили мистецький арт-проект для дітей з особливими потребами
  Теги:
  Loading...

  Ан-225 "Мрія" повернувся з Австралії до України

  Український літак "Мрія" в Австралії зустрічали майже 15 тисяч людей

  "Мрія" з України: як проводжали найбільший у світі літак до Австралії

  У мережі з'явилося 4К-відео приземлення українського літака Ан-225 "Мрія" в британському аеропорту