В Україні створять альтернативу профспілкам?

  Інтегрована інспекція праці може з`явитися і в Україні. З такою ініціативою за підтримки Міжнародної організації виступила Федерація роботодавців України.
  Інспекція має стати посередником між роботодавцями, найманими працівниками та урядом. Її мета - забезпечити гідні умови праці, заохотити роботодавців інвестувати у робочу силу та допомогти урядовцям порозумітися з менеджментом компанійі. Бо сьогодні, на думку фахівців, державна політика створила несприятливий клімат для бізнесу. Наприклад, вже 5 років Верховна Рада не може ухвалити закон про єдиний соціальний внесок, який би суттєво зменшив фіскальний тиск на роботодавців. І це далеко не все, чого чекають від парламенту.

  Михайло Папієв, голова підкомітету Комітету ВРУ з питань соцполітики і праці: "Це закон про єдиний внесок, ...., податковий кодекс і багато іншого".

  Володимир Грищенко, генеральний директор ФРУ: "Вимиваються кошти з підприємств - наприклад - заборона податкових векселів - та підприємства не те що підняти зарплату - вони скоро загнуться!"
  Попередній матеріал
  10 років тому вбили Вадима Гетьмана
  Наступний матеріал
  Екологи НаУКМА розповідають про важливість роздільного збору сміття (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...