Комп'ютер
Комп'ютер Фото з відкритих джерел

В Україні дозволили онлайн-реєстрацію ТОВ: особливості та переваги

  Читайте по-русски
  Підприємці зможуть зареєструвати ТОВ за 3 хвилини і обрати систему оподаткування онлайн

  В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати онлайн товариство з обмеженою відповідальністю, яке діє на підставі модельного статуту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

  Послуга доступна на порталі Онлайн-будинку юстиції та на веб-порталі Кабінету Міністрів України, в розділі Електронні послуги.

  Нова онлайн-послуга забезпечить:

  • реєстрацію ТОВ із можливістю формування необхідної редакції модельного статуту, шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням;
  • одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником податку на додану вартість;
  • діючі ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, отримують можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб'єктів державної реєстрації.

  Щоб скористатись онлайн-реєстрацією ТОВ, потрібно авторизуватися у персональному кабінеті Онлайн-будинку юстиції, сформувати заяву, обрати необхідні опції модельного статуту та накласти електронні підписи засновника (чи заявників). Після цього вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення. Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження, крім вихідних та святкових днів.

  Послуга дає змогу:

  • дистанційно обрати модель управління, найменування, керівництво, види діяльності, порядок виплати дивідендів;
  • збільшити розмір статутного капіталу та скликати загальні збори;
  • обрати систему оподаткування, отримати рекомендацій та підказки щодо юридичних наслідків вибору кожного з наявних варіантів.

  Товариство з обмеженою відповідальністю є найпоширенішою організаційно-правовою формою юридичних осіб в Україні. Так, 2018 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було зареєстровано 81 312 юридичних осіб, із них 62 141 – це ТОВ, тобто 76% всіх юридичних осіб, зареєстрованих за минулий рік.

  Як повідомляв 5.UA, Світовий банк надасть $200 млн аграрним підприємствам України

  Попередній матеріал
  Літо завершилося: в Україні прогнозують дощі, грози та нічний холод
  Наступний матеріал
  На блокпості в окупованій Горлівці внаслідок ворожого обстрілу було поранено жінку
  Loading...