Сегодня

В Україні через підвищення тарифів на електроенергію перерахують субсидії

  Перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян

  Розмір субсидій, які нараховують органи соціального захисту як часткову компенсацію вартості комунальних послуг, у березні буде переглянуто і перераховано у зв'язку з плановим підвищенням тарифів на електроенергію. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці уряду у Facebook.

  "У березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її одержувачів у зв'язку з плановим підвищенням цін на електроенергію. При цьому різницю, обумовлену зміною тарифів на тепло, буде компенсовано", – йдеться в повідомленні.

  У повідомленні також вказується, що перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.

  "Доплату буде проведено через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов'язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію у платіжці", – наголошується в повідомленні.

  Нагадаємо, у лютому 2015 року Нацкомісія з регулювання ринку електроенергетики і комунальних послуг затвердила дворічний графік підвищення тарифів на електроенергію для населення, що передбачає поетапне зростання до рівня 90 коп./КВт-год при споживанні до 100 кВт-год на місяць і 1,68 грн/кВт-год – при споживанні понад 100 кВт-год на місяць. Останній етап підвищення заплановано на 1 березня 2017 року. За даними Держстату, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у 2016 році були призначені 7,7 млн сімей, що становило 103,3% загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями.

  Як повідомляв 5.UA, 14 грудня 2016 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що адресні субсидії заощадили для України "один оборонний бюджет"

  Попередній матеріал
  ІС: відбулася перестрілка між "правоохоронцями ДНР" та мародерами у Горлівці – теж бойовиками "ДНР"
  Наступний матеріал
  До Дня Героїв Небесної Сотні у ГПУ оприлюднили інфографіку щодо розслідувань справ Майдану
  Loading...

  В Україні можуть запровадити субсидії на купівлю електрокарів – ЗМІ

  Монетизація субсидій дасть змогу запустити ринок газу для населення – Коболєв

  Зубко: У Держбюджеті-2017 на субсидії закладено 52 млрд грн