ditvora.com.ua

"Якщо йде підвищення зарплати, то в чому проблема?": Рева пропонує суворіші умови для отримання субсидій

  У середньому домогосподарство в Україні платить за житлово-комунальні послуги, отримуючи субсидію, менше 10% свого сукупного доходу

  У Мінсоцполітики розглядають питання доведення в майбутньому частки сплати домогосподарством, яке отримує таку субсидію, за житлово-комунальні послуги до 12-15% від свого сукупного доходу в середньому, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Realist.

  "В середньому домогосподарство платить менш ніж 10% свого сукупного доходу. Деякі сім'ї платять менше, ніж до підвищення тарифів. Я вважаю, що відсоток оплати має бути трошки більше. Але це не означає, що ми будемо міняти формулу. Формулу ми міняти не будемо. А ось розрахункові одиниці ми, звичайно, змінимо. Як? Ми подумаємо. Щоб десь в районі 12-15% домогосподарство платило", – сказав Рева.

  За його словами, це питання може розглядатися у 2017 році: "Якщо йде підвищення зарплати, то в чому проблема?" Водночас він повідомив, коли почнеться зниження кількості одержувачів субсидій.

  "Відсоток кількості одержувачів субсидій буде знижуватися природним чином. При підвищенні доходів відсоток оплати, який формула показує, буде збільшуватися. Коли їхні доходи будуть рости швидше, ніж підвищуватися тарифи, кількість субсидіантів буде зменшуватися. Це природний шлях", – додав Рева.

  Як повідомляв 5.UA, у квітні може запрацювати монетизована версія субсидій.

  Попередній матеріал
  Через обстріли терористів в АТО загинули троє українських військових – штаб
  Наступний матеріал
  В "Укренерго" розповіли, коли можуть розпочатися відключення світла – відео
  Loading...

  Коболєв вказав на головні проблеми української системи субсидій - відео

  Коболєв розповів, на що держава витрачає заощаджені на субсидіях 120 млрд гривень

  Зубко сказав, доки існуватимуть субсидії