5.ua

В обмінниках зафіксували зростання кількості фальшивої валюти

  Якість підробок настільки висока, що виявити їх можна лише за допомогою спеціального обладнання в пунктах обміну

  В обмінниках зафіксували зростання числа фальшивої валюти в готівковому обороті. Про це заявили представники небанківських фінансових установ (НФУ), що займаються обміном валюти, йдеться у повідомленні Національного банку України у Facebook.

  Так, у НБУ пройшла зустріч представників регулятора та НФУ щодо обговорення результатів перевірок небанківський фінустанов. Зокрема, за результатами перевірок валютно-обмінних пунктів були виявленні такі порушення, як: "гра" з курсами валют, відсутність у касирів документів, що посвідчують їх особу (паспорту); відсутність наочної інформації, яка регламентує діяльність НФУ (копій наказів, постанов, ліцензій).

  "Представники НФУ повідомили про значний ріст кількості фальшивої валюти (зокрема, доларів і євро) у готівковому обороті. За їх словами, якість підробок настільки висока, що виявити їх можна лише за допомогою спеціального обладнання в пунктах обміну", - мовиться у повідомленні.

  Також сторони обговорили можливі дії в боротьбі з нелегальним валютним ринком. "На спільну думку, основною причиною розвитку "чорного" ринку є існування 2%-го збору до Пенсійного фонду з валютно-обмінних операцій. Національний банк та учасники ринку сподіваються на якнайшвидшу відміну цього збору Верховною Радою України", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, раніше Національний банк має намір і надалі проводити валютні інтервенції, щоб стримувати волатильність курсу. 

  Попередній матеріал
  Порошенко звільнив суддю Царевич через переслідування автомайданівців
  Наступний матеріал
  На "Азовсталі" знайшли снаряди часів Другої світової: робітників негайно евакуювали

  В Україні заборонили ще три російські телеканали

  Нові сторінки "чорної бухгалтерії" Парії Регіонів будуть передані до НАБУ

  ООН час розширити Раду безпеки, щоб дати відсіч варварству Росії – The Times

  У київських школах згадали про злочини тоталітарного режиму та провели урок пам'яті Бабиного Яру