Антимонопольний комітет України (АМКУ)
Антимонопольний комітет України (АМКУ) http://hyser.com.ua

В АМКУ заявили, що "Бориспіль" надавав МАУ сумнівні знижки щодо сплати аеропортових зборів

В Антимонопольному комітеті рекомендують аеропорту "Бориспіль" виробити чіткі критерії щодо знижок на аеропортові збори

Держпідприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" надавало авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" сумнівні знижки щодо сплати аеропортових зборів. Про це йдеться у відповіді Антимонопольного комітету (АМКУ) на запит "ВВС Україна", повідомляє "Укрінформ".

Зазначено, що комітет розглядає справу "за ознаками вчинення ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг".

"ДП "МА Бориспіль", маючи ознаки монопольного (домінуючого) становища на ринку надання спеціалізованих послуг аеропорту в межах території розташування Міжнародного аеропорту "Бориспіль", застосовувало знижувальні коефіцієнти до аеропортових зборів лише до однієї авіакомпанії – ПрАТ "Авіакомпанія МАУ", – йдеться в документі.

В АМКУ також додають, що аеропорт робив це "непублічно, непрозоро, за відсутності будь-яких встановлених критеріїв розрахунку розміру знижок до аеропортових зборів для авіакомпаній".

У Антимонопольному комітеті рекомендують аеропорту "Бориспіль" виробити чіткі критерії щодо знижок на аеропортові збори.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що авіакомпанія "МАУ" подала до суду на Міністерство інфраструктури, авіакомпанію Ryanair і аеропорт "Львів". Відповідно до документів, оприлюднених міністром, МАУ вважає, що Ryanair отримав протиправні пільги в Україні і привілейоване становище, через що МАУ "була змушена знизити вартість авіаперевезень", що призвело до збитків.

В Антимонопольному комітеті зі свого боку запевнили, що компанія "МАУ" не зверталася до нього зі скаргами щодо порушення економічної конкуренції Міністерством інфраструктури, "Міжнародним аеропортом "Бориспіль", "Міжнародним аеропортом "Львів" чи авіакомпанією Ryanair.

"Також в Комітеті відсутня достовірна інформація щодо надання/ненадання ДП "МА "Бориспіль" чи ДП "МА "Львів" "ексклюзивних умов" авіакомпанії Ryanair та заяви/скарги інших авіаперевізників", – додали в АМКУ.

У Чернігові літак Cessna-172 впав на подвір'я приватного будинку – фотогалерея

Попередній матеріал
Посадовців Київської ОДА обшукують через підозру у корупційних схемах
Наступний матеріал
"Цвях в труну справи": Гужва прокоментував знахідку СБУ в офісі "Страна.ua"
Loading...

Гройсман заявив, що Ryanair може тимчасово літати з аеропорту "Бориспіль" або "Київ"

У "Борисполі" склали рейтинг найпунктуальніших авіакомпаній

Воював у складі "ДНР": в "Борисполі" затримано терориста з ОРДО

Одна з українських авіакомпаній може втратити право на польоти

Авіакомпанія Turkish Airlines ввела для українців нову послугу – безкоштовну ночівлю в готелях

Аеропорт "Бориспіль" відновлює перемовини з Ryanair у новому форматі