press-post.net

У "Борисполі" склали рейтинг найпунктуальніших авіакомпаній

Найкращі результати показали авіаперевізники Czech Airlines, Белавіа, Aegean, Georgian Airlines

Аеропорт "Бориспіль" оприлюднив рейтинг пунктуальності авіакомпаній за період з 1 січня по 30 червня 2017 року. У такий спосіб на летовищі аналізують якість роботи авіакомпаній, передає прес-служба "Борисполя".

"Варто відзначити, що авіакомпанії значно покращили результат, підвищивши регулярність вильотів за розкладом у порівнянні з минулорічними рейтингами", – вказується в повідомленні.

Так, протягом півріччя цього року пасажирські авіаперевезення з регулярністю вище 90% забезпечили:

  • Czech Airlines
  • Белавіа
  • Aegean
  • Georgian Airlines

"До золотої середини з пунктуальністю від 70 до 90% потрапили: Austrian Airlines, Lufthansa, Windrose Airlines, Air Arabiа, AirBaltic, Міжнародні авіалінії України, Air France, Azur Air Ukraine, Anda Air, Azerbaijan Airlines, Дніпроавіа, KLM, Turkish Airlines, British Airways, Ellin Air, Atlasjet Ukraine, LOT, UM Air, Bravo Airways", – повідомили в аеропорту.

Також там повідомили, що до числа авіаперевізників аеропорту, які за розкладом виконали менше, ніж 70% рейсів, увійшла авіакомпанія El Al.

"Аналіз пунктуальності авіакомпаній, які співпрацюють з "Борисполем", дозволяє нам більш ефективно коригувати спільну роботу. При збільшенні пасажиропотоку та кількості рейсів через авіаційний хаб, яким є "Бориспіль", зростають й відповідні ризики, і ми маємо пильно контролювати наш авіатрафік", - зауважив гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

У "Борисполі" також надали свіжу статистику за півріччя. Так, за 6 місяців поточного року аеропорт обслугував 4,74 млн пасажирів, збільшивши пасажиропотік на 30%. "Планові заходи з розбудови авіахабу дозволили "Борисполю" за півроку збільшити частку міжнародних рейсів на 22%", – додає прес-служба аеропорту. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Столтенберг особисто оцінив потужності літаків від ДП "Антонов"

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Влада Індонезії відмовилася від заборони Telegram
Наступний матеріал
Під час обшуків у редакції "Страна.ua" СБУ вилучила флешку із секретними даними Міноборони