СБУ
СБУ foto

Під час обшуків у редакції "Страна.ua" СБУ вилучила флешку із секретними даними Міноборони

На флеш-накопичувачі є електронні документи з відомостями, що можуть становити державну таємницю

Служба безпеки України виявила на флеш-накопичувачі, вилученому під час проведення обшуків у офісному приміщенні редакції інтернет-видання "Страна.ua", секретну інформацію Міністерства оборони України. Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду міста Києва від 27 липня.

У тексті ухвали зазначається, що до суду надійшло клопотання слідчого в органах внутрішніх справ слідчого відділу головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській обл. Сергія Печатнікова про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів.

"Досудовим розслідуванням по вказаному кримінальному провадженню встановлено, що 22.06.2017 співробітниками Головного управління Національної поліції України у м. Києві, під час проведення обшуку у кримінальному провадженні №420171000000000409 від 31.03.2017, в офісному приміщенні редакції інтернет-видання "Страна.ua", вилучено флеш-накопичувач марки "Kingston" з написами "CN062806 5V 05360-307,А00LF", на якому знаходяться електронні документи, з відомостями, що, можливо, становлять державну таємницю", – йдеться в документі.

Уточнюється, що під час досудового розслідування цього кримінального провадження встановлено, що частина цих електронних документів з відомостями, які можуть становити державну таємницю, зберігалась на ПЕОМ 18052 з магнітними жорсткими дисками №1152 та №1150, що перебувають у володінні Міністерства оборони України.

Зважаючи на це, СБУ звернулася до суду з клопотанням про надання тимчасового доступу до ПЕОМ 18052 з магнітними жорсткими дисками №1152 та №1150, які перебувають у володінні Міноборони, для проведення їх експертного дослідження.

"Клопотання – задовольнити. Надати слідчому в ОВС слідчого відділу Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області Печатнікову Сергію Володимировичу або слідчим, які входять до складу слідчої групи у кримінальному провадженні № 22017101110000162, тимчасового доступу до ПЕОМ 18052 та до магнітних жорстких дисків №1152 та №1150 з можливістю їх вилучення, що перебувають у володінні Міністерства оборони України", – зазначається в тексті ухвали.

Як повідомляв 5.UA, ввечері 22 червня після обшуків у редакції видання "Страна.ua" було затримано головного редактора Ігоря Гужву за те, що він вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів на чинного політика.

27 червня Гужву випустили із Лук’янівського СІЗО. Після виходу з СІЗО він вкотре відкинув звинувачення на свою адресу і заявив про намір "працювати далі".

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У "Борисполі" склали рейтинг найпунктуальніших авіакомпаній
Наступний матеріал
Воював проти ЗСУ: На Донеччині заочно судитимуть наступника "Мотороли"
Loading...

"Передача інформації в ОРДЛО": стала відома причина обшуків у міськраді Запоріжжя

СБУ проводить обшуки у міськраді Запоріжжя

СБУ проводить обшуки в двох підрозділах Львівської міськради

ГПУ та СБУ проводять обшуки в "Укргазвидобуванні": що шукають

20 обшуків у 5 областях: СБУ викрила масштабну мережу збуту контрабандної зброї

Правоохоронці затримали прокурора, який вимагав хабар від обвинуваченого у справі МВС