Уряд продасть кілька банків, "Укртелеком" та "Луганськтепловоз"

  Щонайменше 10 мільярдів гривень планує отримати цього року уряд України від приватизацї банків. Про це заявив економічний віце-прем"єр Сергій Тігіпко. За його словами, найближчим часом з молотка мають піти 3 банки, націоналізовані раніше. Це - Укргазбанк, Родовід і Київ.
  Зокрема Кабмін планує продати такі великі об`єкти, як "Луганськтепловоз" та "Укртелеком". З молотка ж найближчим часом мають піти 3 банки, націоналізовані раніше. Це - Укргазбанк, Родовід і банк Київ.

  Сергій Тігіпко, віце-прем`єр-міністр України з економічних питань: "Уже зараз ми почнемо готувати три банки, які були куплені державою, до приватизації. Це не легкий шлях і тут потрібен буде час. Але те, що брали з бюджету, потрібно буде повернути до бюджету".

  Торік у червні Кабінет міністрів ухвалив рішення про рекапіталізацію "Укргазбанку" та банків "Родовід" і "Київ". Державі це коштувало майже 10 мільярдів гривень - їх зарахували до статутних фондів фінустанов. Із липня минулого року Мінфінові належить понад 99% акцій "Родовід банку" і банку "Київ", та більш ніж 84% "Укргазбанку".

  Попередній матеріал
  Пастора Аделаджу судитимуть у квітні
  Наступний матеріал
  Міжнародні агенції підвищують рейтинги України
  Теги: