5.ua

Укрзалізниця здійснює попередній продаж квитків з урахуванням "літнього часу"

  У зв’язку з переходом на літній час Укрзалізниця відкоригувала графік руху пасажирських поїздів. Усі зміни були завчасно внесені до графіку руху та узгоджені з адміністраціями сусідніх країн. Таким чином, у квитках вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів. Про це 24 березня повідомила прес-служба УЗ.

  "У ніч з 29 на 30 березня пасажирські поїзди в дальньому сполученні, які на момент переведення стрілки годинника знаходитимуться в дорозі, до кінцевого пункту прибудуть за скоригованим часом, а поїзди приміського сполучення курсуватимуть уже згідно з "літнім часом", - повідомляють в Укрзалізниці.

  Також залізничне відомство повідомило, що у поїздах та на вокзалах забезпечується своєчасне інформування пасажирів про зміни руху поїздів на період переведення годинникової стрілки.

  "Укрзалізниця закликає пасажирів бути уважними та планувати свої поїздки з урахуванням переходу на "літній час", - підкреслили в УЗ.

  Нагадаємо, перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

  З графіком руху пасажирських поїздів можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці у Розкладі руху поїздів.

  Попередній матеріал
  Росіяни масово забирають депозити з банків
  Наступний матеріал
  Сепаратисти думають, що курортний сезон врятують "патріотичні росіяни"
  Теги:
  Loading...