ipress.ua

Українські овочі і фрукти відтепер потраплять на ринки ЄС – Єврокомісія зняла всі обмеження на експорт

  Читайте по-русски
  Україну внесено до Переліку країн, які можуть експортувати до Європи певні види свіжих фруктів та овочів
  Україну включено до переліку країн, які можуть експортувати певні види овочів та фруктів до Європейського Союзу. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  "У результаті проведеної роботи Держпродспоживслужби з Європейською комісією щодо надання безперешкодного експорту фруктів та овочів, визначених Директивою Ради ЄС 2019/523, Україна внесена до Переліку країн, які можуть експортувати до ЄС ряд свіжих фруктів та овочів", – ідеться в повідомленні.

  Йдеться про Malus Mill (яблуня), Pyrus L. (груша), Prunus L. (слива), Capsicum annuum L. (перець), Solanum aethiopicum L. (паслін), Solanum lycopersicum L. (томати) та Solanum melongena L. (баклажан).

  Зазначається, що рішення про внесення України до переліку ухвалила Європейська комісія.

  "Держпродспоживслужба зверталася до Європейської комісії із запитом щодо визнання всієї України країною, вільною від зазначених карантинних організмів. Після розгляду звернення Держпродспоживслужби Єврокомісія внесла Україну в Перелік країн, яким дозволено експорт овочів та фруктів без додаткових нетарифних бар'єрів", – уточнили у відомстві.

  Як повідомляв 5.UA, експорт української пшениці до Європи, порівняно з 2018 роком, збільшився в шість разів.

  Попередній матеріал
  Звільнення фігуранта справи МН17 Цемаха: реакції українських дипломатів та світу – всі подробиці
  Наступний матеріал
  В ОРДЛО почалися військові навчання під керівництвом росіян – розвідка
  Loading...