МВФ
МВФ inforesist.org

Українська делегація вирушила у Вашингтон на перемовини МВФ – подробиці

  Читайте по-русски
  Наприкінці вересня представники МВФ поїхали з України, так і не ухваливши нову програму кредитування

  На перемови із Міжнародним валютним фондом до Вашингтона вирушила українська делегація. Про це у Facebook повідомила чільниця Міністерства фінансів Оксана Маркарова.

  За її словами, переговори триватимуть кілька днів. Їх вестимуть із європейськими міністрами фінансів, американським казначейством та інвесторами.

  Раніше заступниця глави Національного банку Катерина Рожкова повідомляла, що перемови із міжнародними фінансовими організаціями заморозили через суперечку між державою і бізнесменом Ігорем Коломойським щодо націоналізації "ПриватБанку". В інтерв'ю Reuters вона зазначила, що якщо спір не врегулюють належним чином, то це може становити небезпеку для інвестиційного клімату України.

  Наприкінці вересня представники МВФ поїхали з України, так і не ухваливши нову програму кредитування.

  В Офісі президента прогнозували до кінця цього року домовитися про три або 4-річну кредитну програму допомоги. У Нацбанку додавали, що йдеться приблизно про 2 мільярди доларів щорічно.

  В уряді наголошують: станом на сьогодні залишається чинною 14-місячна програма допомоги stand by. Її розробили як перехідну задля сприяння макроекономічній стабільності України в період двох виборчих кампаній: президентської та парламентської.

  Як повідомляв 5.UA, МВФ спрогнозував рівні ВВП і безробіття в Україні на наступний рік. 

  Попередній матеріал
  Росія використовує молодь для кіберпропаганди – дослідження
  Наступний матеріал
  У Панамі відкрили справу проти Портнова – авокат Порошенка
  Loading...