Санкції проти Росії
Санкції проти Росії dt.ua

Україна запровадила нові антидемпінгові мита щодо РФ

  Антидемпінгове мито щодо Росії ввели строком на 5 років

  Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) вирішила запровадити антидемпінгові заходи щодо російського імпорту, а також проведе розслідування щодо імпорту деякої карбамідо-формальдегідної продукції з РФ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі

  "До російських експортерів застосовується антидемпінгове мито строком на 5 років у розмірі: для експортера-виробника відкритого акціонерного товариства "Волзький абразивний завод" (ВАТ "ВАЗ"), що розташований у місті Волзький Волгоградської області – 6,54%; для інших експортерів та загалом для Російської Федерації – 33,83%", – повідомляє прес-служба відомства.

  Комісія вважає, що застосування зазначених антидемпінгових заходів позитивно вплине на фінансово-господарське становище національного товаровиробника, зокрема, сприятиме відновленню обсягів виробництва та продажів, збереженню та поновленню робочих місць, відновленню прибутків.

  Крім того, МКМТ прийняла рішення про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням з РФ. Згідно з рішенням МКМТ, антидемпінгове розслідування порушується щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегідної смоли та карбамідо-формальдегідного концентрату походженням з РФ (код УКТЗЕД 3909 10 00 00).

  У Мінекономрозвитку повідомили: "У ході розслідування будуть вивчатися інформація та докази наявності демпінгу, шкоди та причинно-наслідкового зв'язку між ними. За результатами проведених досліджень буде прийнято рішення щодо доцільності застосування антидемпінгових заходів".

  Як повідомляв 5.UA, 2 січня 2016 року Україна запровадила мито на російські товари.

  Попередній матеріал
  Обливаний понеділок: як українці святкують другий день Пасхи
  Наступний матеріал
  У Слов'янську поліція схопила злодія, який з ножем нападав на дівчат
  Loading...

  Глава британського МЗС запропонував Росії приєднатися до західної коаліції проти "Ісламської держави"

  Екс-беркутівці, яких підозрюють у вбивствах на Майдані, втекли в Росію

  "Діяли на замовлення": СБУ затримала контрабандистів, які везли в Росію військове обладнання – відео