khabar.kz

Україна за підтримки Казахстану має намір побудувати сталий шлях від Китаю до ЄС – Зубко

Прокладання надійних маршрутів постачання, зокрема аграрної продукції, із України до Казахстану є стратегічним питанням двосторонньої співпраці, наголосив віце-прем'єр-міністр

Україна за підтримки Казахстану має намір побудувати сталий шлях від Китаю до ЄС. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко з нагоди відкриття Національного дня України у рамках виставки ЕКСПО-2017 в Астані.

"Для нас дуже важливо, щоби Україна, яка є надійним партнером дуже багато років, мала взаємовідносини з Казахстаном в напрямку інфраструктури. І сьогодні ми робимо те, щоби зробити сталий шлях від Китаю до Європейського Союзу саме за рахунок підтримки нашого казахського партнера", – сказав він.

Зі слів Зубка, два роки підготовки такого проекту та запуск перших потягів дають можливість підсилювати співпрацю та збільшувати товарообіг між Україною і Казахстаном.

"Сьогодні Україна експортує 39 млн тонн зернових. Тож прокладання надійних маршрутів постачання, зокрема аграрної продукції, із України до Казахстану і, загалом, — до Східної Азії, є стратегічним питанням нашої двосторонньої співпраці. Так само, як і рух казахстанських товарів у зворотному напрямку – до України та ЄС", – наголосив віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко розповів про можливості інвестиційного ринку України щодо проектів енергоефективності.

Попередній матеріал
У приміщенні НАЗК проводиться обшук: стали відомі подробиці
Наступний матеріал
Селекторна нарада щодо мінімальної зарплати і виплати невикористаних сум субсидій – трансляція завершена
Loading...

Зубко назвав можливості інвестиційного ринку України щодо проектів енергоефективності

Зубко попередив Раду: Якщо нічого не робити, субсидії "з’їдатимуть" до 75 млрд грн

ВР хоче звернутися до Європарламенту щодо запровадження торговельних пільг для українських товарів

Європарламент розширив торговельні квоти для України: що це означає для виробників

Балаклію повністю розмінували та передали громаді

В Україні вже створено 239 опорних шкіл – Зубко