Україна позичила на зовнішньому ринку $725 мільйонів – що пояснили в Мінфіні

  Ця операція дозволяє Україні задовольнити свої короткострокові потреби у валютній ліквідності, розповіли у Міністерстві фінансів

  Міністерство фінансів України здійснило приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у 2019 році на 725 мільйонів долларів США. Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України.

  "Облігації були розміщені серед провідних міжнародних інвесторів, що надали фінансову підтримку Україні, в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються. Ця операція дозволяє Україні задовольнити свої короткострокові потреби у валютній ліквідності, а також отримати переваги від гнучких умов залучення коштів", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що українська влада очікує на майбутній візит місії МВФ до Києва у період з 6 по 19 вересня для обговорення останніх економічних подій та економічної політики і наступних кроків.

  Відомо, що Кабінет міністрів України ухвалив трирічну стратегію управління державним боргом, яка передбачає зниження показника держборгу до кінця 2020 року до рівня не вище 49% ВВП і оптимізацію структури боргу.

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: у День Незалежності ворог здійснив 39 обстрілів, один український армієць загинув
  Наступний матеріал
  Гройсман побував на зйомках "Захара Беркута": що побачив – відео

  Кабмін почав готуватися до отримання нового траншу МВФ

  У Нацбанку повідомили, коли Україна отримає транш від МВФ

  Транш МВФ: Україна зробила черговий крок для отримання фіндопомоги

  Чи здорожчає газ для населення з 1 вересня – прогноз економіста

  Український ВПК практично позбувся залежності від російських комплектувальних – Порошенко

  У НКРЕКП розповіли, коли припинить діяти формула "Роттердам+"