cont.ws

Україна переходить на європейські стандарти вимірювання газу

  Радянські одиниці вимірювання будуть замінені на МДж, кВт*год або Гкал

  Україна готується перейти на європейські вимірювальні стандарти вимірювання газу. Про це повідомила прес-служба "Укртрансгазу" на сторінці у Facebook.

  "Попереду нас чекають великі зміни – Україна повинна перейти від старих радянських стандартів до нових, прийнятих у країнах ЄС. Наприклад, якщо ми зараз міряємо газ у кубічних метрах, то в майбутньому перейдемо на енергетичні одиниці – в МДж або кВт*год або Гкал", – зазначається в повідомленні.

  У компанії також пояснюють: "Це лише один маленький крок – попереду велика робота з впровадження нових технологічних регламентів та модернізації нашого обладнання відповідно до нових стандартів". 

   

  Нагадаємо, у Кабміні вважають, що Україна має всі можливості для досягнення енергетичної незалежності. Зокрема, шляхом збільшення видобутку власних копалин, передусім газу, та лібералізації ринку палива. Це призведе до системного зниження ціни на газ всередині держави, прогнозують урядовці. 

  За прогнозами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Україна може забезпечити себе власним газом вже у 2020 році

  Попередній матеріал
  Не хотів переїжджати: у Києві із вентиляції врятували єнота
  Наступний матеріал
  На Буковині у снігу біля дороги знайшли мертвим екс-депутата – ЗМІ