Фото з сайту president.gov.ua

Україна отримає від Євросюзу 2,5 млн євро гуманітарки

  Гумантарну допомогу обсягом 2,5 млн євро надасть ЄС Україні, про це повідомив Президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу під-час телефонної розмови з Президентом України Петром Порошенком.Про це повідомляє прес-служба глави держави.


  Баррозу також закликав створити спеціальний координаційний механізм для надання гуманітарної допомоги та переміщення переселенців.
  Порошенко та Баррозу також обговорили ініціативу щодо здійснення міжнародної гуманітарної місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста у Луганську. Жозе-Мануель Баррозу підтримав цю ініціативу.

  У ході розмови Порошенко і Баррозу також питання енергетичного співробітництва та відновлення переговорів щодо газу в тристоронньому форматі ЄС-Україна-Росія.
  Крім того, Президент Єврокомісії розглядає можливість відвідати Київ для участі в міжнародній конференції «Ялтинська європейська стратегія» на початку вересня.

  Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко запросив представників Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) для координації всіх питань по організації доставки гуманітарної допомоги в Україну.
  Попередній матеріал
  Батальйон "Азов" отримав 2 броньовані авто для евакуації полонених з поля бою
  Наступний матеріал
  Через бойові дії постраждали 4 станції Донецької залізниці
  Теги:
  Loading...