фото Hromadske.TV

Через бойові дії постраждали 4 станції Донецької залізниці

  Через бойові дії, які тривали на Донеччині з 8 по 10 серпня, постраждали станції Донецьк, Ясинувата, Пантелеймонівка та Іловайськ Донецької залізниці. Про це йшлося у повідомлені прес-служби "Укрзалізниці".


  "На станцій Іловайськ під час артобстрілу зруйновано вагонне депо, будівлі будівельно-монтажного управління, маневрового диспетчера Північної гірки, тягової підстанції та пожежної частини", - йдеться у повідомленні відомства.
  Також через артобстріли постраждали контактна мережа та колії перегонів Донецьк–Рутченкове, Доля–Мандрикіне та Рутченкове–Мандрикіне.

  Рух на ділянках Донецьк–Рутченкове і Доля–Мандрикіне, на перегоні Скотувата – Ясинувата наразі перервано. Окрім того, після артобстрілу на станції Ясинувата, згідно з інформацією відомства, пошкоджені рейки, контактний дріт та опора контактної мережі. Проте затримки поїздів по станції Ясинувата не було.

  "Пошкоджено два стрілочні переводи на станції Донецьк-Північний. Також на станції зникла напруга з усіх колій. Встановити ступінь пошкодження неможливо через продовження обстрілу станції", - йдеться у повідомленні прес-служби.

  На перегонах Макіївка – Кринична та Кринична – Ханженкове, внаслідок бойових дій, було також пошкоджено контактна мережа.

  "Військові виявили підрив рейок у кількох місцях на перегоні станцій Дебальцеве-Сортувальна – Чорнухине та від Чорнухине до станції ім. О.М.Крючкова. Ступінь пошкодження з'ясовується. Рух поїздів через перегін закрито", - зазначають у відомстві.

  Нагадаємо, в українському МВС значні руйнування, які спричиняють терористи, пояснюють тим, що Путін дає своїм найманцям наказ руйнувати інфраструктуру Донбасу,  щоби готувати подальший соціальний вибух.
  Попередній матеріал
  Україна отримає від Євросюзу 2,5 млн євро гуманітарки
  Наступний матеріал
  Росія стягнула до кордону з Україною 45 тис. вояків та більше 1500 танків і бронемашин - РНБО
  Теги:
  Loading...