5.ua

Батальйон "Азов" отримав 2 броньовані авто для евакуації полонених з поля бою

  Операція зі звільнення Донецька буде найскладнішою за час проведення антитерористичної операції. Про це заявив командир батальйону "Азов" Андрій Білецький.


  За його словами, завдяки зусиллям Нацгвардії та армійських підрозділів процес постачання терористам у Донецьк боєприпасів та підкріплення тепер значно ускладнений.

  До Києва Білецький приїхав по два броньовані автомобілі, що їх батальйону подарувало Міністерство юстиції. Машини обладнані додатковими дверцятами, а на боках автомобілів прорізані бійниці. Використовуватимуть їх під час термінових операцій та для евакуації поранених з поля бою.

  Переробили ці машини з мікроавтобусів, що їх вилучили у контрабандистів. Командир "Азову" завив: такі броньовики допоможуть зберегти багато життів: "Вчора загинули два моїх дуже близьких товариші під Іловайськом. Сьогодні ще один був поранений при виводі поранених, котрі потрапили під обстріл. Ось ці автомобілі вони – вкрай потрібні об'єктивно. Вони можуть виконувати функції евакуації поранених з поля бою. Ці ті машини, які будуть дійсно рятувати життя людей. Потрібна та машина, на якій можна доїхати до передової, забрати бійця і вивезти його в тил, там де вже є реанімобіль".

  Сьогодні ж у батальйоні "Азов" озвучили вимогу до держави забезпечити добровольчі формування бронетехнікою.
  Попередній матеріал
  Росія направляє в Україну гуманітарний конвой
  Наступний матеріал
  Україна отримає від Євросюзу 2,5 млн євро гуманітарки
  Loading...