5.ua

Україна очікує ще на $1 млрд під гарантії уряду США на "невідкладні потреби" – Мінфін

  Раніше Україна вже розмістила єврооблігації на $1 млрд під гарантії уряду США з найнижчою в історії ставкою

  Україна очікує отримання четвертої частини коштів у розмірі $1 млрд під гарантії уряду США. Про це повідомили у Міністерстві фінансів, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Окрім продовження технічної допомоги, ми сподіваємося на продовження співпраці у напрямі отримання нового $1 млрд під гарантії уряду США. Кредитні гарантії йдуть на невідкладні потреби бюджету і надаються під дуже низькі відсотки за результатами виконання реформ", – зазначили у відомстві.

  Повідомляється також, що під час зустрічі міністра фінансів Олександра Данилюка із заступниками міністра фінансів США Клей Бері та Ларі МакДональдом минулого тижня в Києві обговорювався бюджетний процес, реформа ДФС та митниці, програма Міжнародного валютного фонду, подальша технічна допомога Мінфіну, а також візит міністра фінансів до Вашингтона.

  Крім того, у міністерстві нагадали, що 7-9 жовтня відбудуться щорічні збори МВФ та Світового банку. "Під час поїздки плануються зустрічі пана Данилюка з керівництвом МВФ, СБ, Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції і розвитку, міністерства фінансів США та інших країн, а також виступи у провідних інститутах і дослідницьких центрах", – повідомили в Мінфіні.

  Як відомо, Україна вже отримала $3 млрд під кредитні гарантії США частинами по $1 млрд щорічно. Зокрема 29 вересня цьогоріч Україна розмістила єврооблігації на $1 млрд під гарантії уряду США з найнижчою в історії ставкою.

  Попередній матеріал
  Пленарне засідання Верховної Ради – завершено
  Наступний матеріал
  Парубій та Мінінформполітики звернулися до міжнародної спільноти за допомогою у звільненні українського журналіста

  Отримання третього траншу у €600 млн від ЄС відкладено – Мінфін

  Порошенко отримав дипломатичну ноту від США на підтвердження виділення кредитних гарантій у $1 млрд

  Україна розмістила єврооблігації на $1 млрд під гарантії уряду США з найнижчою в історії ставкою – Данилюк

  Україна вже отримала мільярд доларів під гарантії США