rian.com.ua

Отримання третього траншу у €600 млн від ЄС відкладено – Мінфін

  Причиною цього є те, що Україна об'єктиво не встигне виконати умови, необхідні для отримання допомоги

  Україна розраховує до кінця року отримати другий транш макрофінансової допомоги від ЄС у €600 млн до кінця року. Про це під час прес-конференції повідомив голова Міністерства фінансів Олександр Данилюк, передає УНІАН.

  За словами міністра, для одержання зазначених коштів Україна повинна виконати низку умов.

  При цьому, Данилюк зазначив, що отримання третього траншу допомоги від ЄС також розміром €600 млн відкладається до 2017 року. Таку інформацію виголосив і заступник міністра фінансів Юрій Буца, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Третій транш на €600 млн макрофінансової допомоги перенесений. Ми сподіваємося залучити його на початку наступного року", - заявив він.

  Як пояснив представник Мінфіну, зміни в графіку отримання фін допомоги від ЄС обумовлені затримкою в ухваленні необхідного законодавства, що є умовою для отримання такої допомоги.

  "У планах було отримання двох траншів макрофінансової допомоги - другого і третього, кожен по €600 млн. Оскільки парламент тільки недавно прийняв закон про НКРЕКП, ми отримали можливість отримати тільки другий транш і об'єктивно розуміємо, що виконати умови третього вже не встигнемо", - повідомив Буца.

  Як повідомлялося, 22 вересня Рада виконала умову для отримання траншу у €600 млн від ЄС. Депутати таки ухвалили закон про НКРЕКП.

  Попередній матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка - відео
  Наступний матеріал
  Отруєння алкоголем на Житомирщині: загинула людина
  Теги:

  Рада виконала умову для отримання траншу у €600 млн від ЄС: ухвалено закон про НКРЕКП

  У Transparency International пояснили, чому МВФ виділив Україні третій транш

  В ЄС назвали необхідну умову для отримання чергового траншу у €600 млн

  Кубів: Україна виконала "домашнє завдання" для отримання траншу від МВФ