фото uapress.info

Україна може обійтися без вугілля із Донбасу – Міненерго

  Вже були проведені наради із портам, на яких були визначено, що Україна може завозити до 700-720 тис. тонн вугілля на місяць.

  Україна може обійтися без вугілля із зони АТО, збільшивши перевалку вугілля у порти до 700-720 тис. тонн на місяць. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, передає "Укрінформ".

  "Ми вчора поклали на склади 40 тис. тонн вугілля. Але основне питання полягає у тому, чи обійдеться Україна без вугілля із зони АТО. Через три місяці роботи я з упевненістю можу сказати: якщо нас будуть шантажувати та не відправляти вугілля із зони АТО, то ми впораємося з цим", - сказав Насалик.

  Він зазначив, що вже були проведені наради із портам, на яких були визначено, що Україна може завозити до 700-720 тис. тонн вугілля на місяць.

  Міністр також підкреслив, що в разі втрати можливості постачання вугілля із Донбасу Україні доведеться витратити більше газу. Але на цей випадок вже була зроблена корекція запасів газу до 17 млрд кубометрів.

  Нагадаємо, раніше міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш розповів, як вугілля з окупованих територій потрапляє в Україну.

  Попередній матеріал
  Екс-заступник голови НБУ: Держбюджет на 2017 рік – це еволюційний бюджет, але не революційний
  Наступний матеріал
  Після Лещенка НАБУ перевірить елітну квартиру Заліщук – Ситник

  Насалик пояснив чому Україна досі використовує вугілля із окупованих територій - інтерв'ю

  Гройсман дав тиждень на формування правильних цін на вугілля

  За 4,5 роки Україна зможе відмовитись від імпорту газу – Міненерговугілля

  НКРЕКП пропонує запровадити ренту на вугілля

  Вугілля з окупованих районів офіційно постачається на вільну територію України – міністр

  5 канал - трансляція наживо