telegraf.com.ua

Україна друга у світі за темпами покращення бізнес-клімату – Кубів

  Основні компоненти зростання – це забезпечення правила міжнародної торгівлі та контрактів

  Як повідомив перший віце-прем'єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, Україна в рейтингу легкості ведення бізнесу піднялася із 76 сходинки на 71, що, своєю чергою, дозволяє нашій державі утримувати "срібло" за темпами розвитку цього показника.

  "За останні 5 років прогрес – колосальний. Це торік підтверджував і FinancialTimes, коли писав, що український бізнес-клімат покращується найшвидше серед інших пострадянських країн", – повідомив посадовець у своєму блозі на "ЕКНОМІЧНІЙ ПРАВДІ".

  Як зазначив він: два основних компоненти, які забезпечили таке швидке зростання України, – це забезпечення контрактів та правила міжнародної торгівлі.

  Щодо торгівлі, за його словами, зростання є безпрецедентне: із 119 на 78 місце рейтингу. Значну роль у такому прогресі відіграло спрощення правил в автомобілебудуванні.

  Також, за інформацією Світового банку, в Україні стали краще забезпечувати виконання міжнародних контрактів та якість судового процесу.

  "Ця зміна була впроваджена новою редакцією Господарського процесуального кодексу України за ініціативи Президента України в рамках судової реформи. Оскільки, зміни розроблялися Радою з питань судової реформи з урахуванням пропозицій українських та міжнародних експертів, у нас не було жодних сумнівів, що ці зміни будуть позитивно відзначені Світовим банком", – зазначив Кубів.

  Проте сьогодні вже триває новий цикл порівняння країн у легкості ведення бізнесу, тому Україну чекають нові зміни. "Зокрема, вирішити проблему з підключенням до електромереж: спростити процедуру відведення земельних ділянок під лінії електропередач та знизити вартість підключення до електромереж" – наголосив посадовець.

  У підсумку, Кубів наголосив, що уряд та парламент чекає ще багато роботи, тому що "конкуренти не сидять склавши руки".

  Попередній матеріал
  У Києві невідомі напали на журналіста – поліція ввела план "Перехоплення"
  Наступний матеріал
  НАТО знає місцерозташування всіх російських субмарин у Середземномор'ї – командувач ВМС США

  Тріумфальна перемога Світоліної: українка стрімко поліпшила свій статус серед найкращих тенісисток планети

  ТОП-5 найдемократичніших міст України: хто очолив рейтинг

  ДФС розділять на митницю та податкову – глава Мінфіну

  S&P підтвердило стабільний кредитний рейтинг України

  Потреби Донбасу пріоритетні для Канади – Кубів

  Канада підтримує розширення санкцій проти РФ – Кубів