5.ua

У Відні поліція затримала Дмитра Фірташа (оновлено)

  Українського олігарха Дмитра Фірташа затримала австрійська поліція.

  Про це повідомляють австрійські ЗМІ.

  За словами речника Федеральної кримінальної поліції Австрії Маріо Хейля, український олігарх звинувачується у хабарництві та створенні злочинної організації. Хейль відмітив, що під слідством ФБР Фірташ перебуває ще з 2006 року.

  Затримання відбулося на проїжджій частині неподалік від місця проживання Фірташа в районі Маргерет, повідомляє газета Kurier. Відмічається, що опору поліції бізнесмен не чинив.

  На сайті Федерального міністерства внутрішніх справ Австрії уточнюється, що затримання відбулося ввечері 12 березня. Як повідомляє Die Presse, бізнесмена уже доправили до в‘язниці у місті Йозепштат.

  Дмитро Фірташ - один із найбагатших людей України. За версією журналу "Фокус" він посідає четверте місце у рейтингу найзаможніших із капіталом $3,327 млрд.

  Вітчизяне МЗС перевіряє цю інформацію. Водночас Міністерство внутрішніх справ України повідомляє, що не оголошувало бізнесмена в розшук. Дмитро Фірташ - голова Ради Групи компаній Group DF. Він також очолює Раду Федерації роботодавців України.

  Євген Перебийніс, речник МЗС: "Інформацію, яка була розповсюджена у ЗМІ щодо нібито затримання Дмитра Фірташа в Австрії – ми зараз перевіряємо цю інформацію. Поки що підтвердження їй немає".

  Фото: liga.net

  Попередній матеріал
  Прокуратура розслідує пограбування маєтку Пшонки – хоч той і не скаржився
  Наступний матеріал
  МЗС підтверджує затримання Фірташа на вимогу ФБР у Відні
  Теги:
  Loading...