У Світовому банку заявили, що вартість землі в Україні може зрости утричі

  Експерти кажуть, що наразі українські землевласники отримують найнижчу ціну за оренду землі в Європі, при тому, що якість українських ґрунтів – одна з найвищих у світі

  У Світовому банку заявили про готовність надати Україні більшу фінансову допомогу в разі зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Водночас, ціни на землю в Україні зростуть. Про таке заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, передає "Економічна правда". 

  Згідно з прогнозами Світового банку, ціни на продаж землі зростуть до $3-3,5 тисяч, порівняно з $1-1,5 тисячами, які нині на ринку.

  "Бізнес готовий платити більше за визначеність і можливість уникнути інвестиційних ризиків. Технічна робота зі зняття мораторію в Україні фактично завершена", –  констатувала Кахконен і наголосила, що це сприятиме збільшенню фінансової допомоги Україні.

  Крім того, як зазначає видання Bloomberg, українські землевласники отримують найнижчу ціну за оренду землі в Європі, при тому, що якість українських ґрунтів – одна з найвищих у світі.

  Водночас, питання ринку землі наразі досі не вирішене. "Політики використовують мораторій, щоб "захищати селян", хоча насправді просто намагаються отримати електоральні дивіденди", – заявив перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк.

  Попередній матеріал
  Вирок Мовенку: у МЗС закликають посилити тиск на Росію
  Наступний матеріал
  У Кремлі стався конфуз під час інавгурації Путіна