vk.com

У столиці подешевшало житло

  Середня вартість квартир на вторинному ринку житлової нерухомості Києва в червні 2017 року зменшилася на 1,6% порівняно з травнем

  Середня вартість квартир на вторинному ринку житлової нерухомості Києва в червні 2017 року зменшилася на 1,6% порівняно з травнем і становила 32,683 тис. грн/кв. м, при цьому в доларах ціна знизилася на 0,6%, – до 1250 дол./кв. м. Про це у своєму щомісячному звіті повідомляє інформаційно-аналітичний портал "Столична нерухомість".

  Також повідомляється, що з червня 2016 року квартири на вторинному ринку житлової нерухомості Києва подешевшали в середньому на 5,9%, а в доларовому еквіваленті середня ціна знизилася на 10,3%. За даними аналітиків, гривневі ціни в дорогому сегменті житла порівняно з травнем зменшилися на 1,4%, в дешевому – на 1,5%, а в доларовому еквіваленті зменшилися на 0,5% в дорогому сегменті.

  Згідно зі звітом, минулого місяця найбільше подешевшали 3-кімнатні квартири – на 2,2%, до 33 тис. грн/кв. м. Середня вартість пропозиції 2-кімнатних квартир у столиці зменшилася на 1,4%, до 33,63 тис. грн/кв. м, 4-кімнатних – на 1,3%, до 36,8 тис. грн/кв. м, а 1-кімнатних - на 0,9%, до 30,26 тис. грн/кв. м.

  Кількість представлених до продажу квартир на вторинному ринку житлової нерухомості в червні 2017 року порівняно з травнем збільшилася на 1,8% і становила 21,639 тис. об'єктів. В загальному обсязі 1-кімнатні квартири займають 29%, 2-кімнатні – 32%, 3-кімнатні – 32% і 4-кімнатні – 7%.

  Попередній матеріал
  Гройсман очікує прийняття пенсійної реформи парламентом на наступному тижні
  Наступний матеріал
  Володимир Гройсман зустрінеться із прем’єр-міністром Великої Британії
  Loading...

  "Захищав свою державу на своїй землі": під посольством Італії вимагають звільнити Марківа

  В Укргідрометцентрі попереджають про сильні пориви вітру у Києві до кінця доби

  Перевірка Держпродспоживслужби: Майже третина ресторанів Києва тимчасово закрилися

  Попередження: У найближчу годину в Києві очікується гроза та шквали

  Курсанти Національної академії СБУ отримали дипломи і звання офіцерів

  Термінали Київського метро знову працюють з банківськими картками