5 канал

У "Нафтогазі" пояснили, на що піде кредит від Cвітового банку у $500 млн

Кредит від Cвітового банку допоможе Україні стабільно пройти опалювальний сезон

Голова правління НАК "Нафтогаз" України Андрій Коболєв повідомив, що отриманий від Citybank і Deutsche Bank кредит на суму $500 млн під гарантії Світового банку буде спрямований на покриття касових розривів холдингу під час опалювального сезону. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд".

За словами Коболєва, кредитний розрив виникає у зв'язку з тим, що оплата за тепло в Україні вноситься споживачами протягом всього року, а не тільки під час холодів. Він також зазначив, що вартість кредиту є низькою, а виданий він під відсоткову ставку, яка дорівнює 3% річних.

"Якраз він і буде використаний, в першу чергу, на покриття касових розривів "Нафтогазу", які будуть викликані, наприклад, рішеннями про те, що ми рівними частинами будемо отримувати гроші за тепло та відповідно за газ від споживачів України", – заявив голова правління "Нафтогаз України".

Нагадаємо, напередодні Рада директорів Світового банку ухвалила рішення надати Україні в особі державного енергохолдингу "Нафтогаз України" кредитні гарантії в розмірі $500 млн.

Попередній матеріал
"Найдорожчий художник втраченого покоління": Олександр Ройтбурд, повне відеоінтерв'ю - "За Чай.com"
Наступний матеріал
"Тиша" на Сході: по всій лінії фронту бойовики застосовують міномети, танки та важку арту

Коболєв розповів про комунальну розстрочку та опалювальний сезон – відеоінтерв'ю

Коболєв назвав найбільших боржників за газ

Коболєв: Україна закачала газу до сховищ понадпланово – його достатньо для опалювального сезону

Розгляд позову "Нафтогазу" проти РФ з вимогою відшкодувати активи внаслідок анексії Криму розтягнеться на 2-3 роки – Коболєв

"Нафтогаз" подав позов проти РФ з вимогою відшкодувати $2,6 млрд за втрачені в Криму активи

5 канал - трансляція наживо