Газова труба 5.ua

У "Нафтогазі" готуються до закінчення контракту з РФ в 2020 році – уже є альтернативний варіант постачання газу

  Читайте по-русски
  У "Нафтогазі" повідомили, що працюють над тим, аби вже з січня можна було здійснювати постачання газу до України з південного напрямку

  Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" спільно з Оператором газотранспортної системи України працює над можливістю вже з січня 2020 року почати постачання газу в Україну через Трансбалканський газопровід. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор компанії "Оператор ГТС України" Сергій Макогон.

  "Південноєвропейські країни активно диверсифікують постачання: каспійський газ через TANAP (газопровід з Азербайджану до грецького кордону – ред.) та LNG поставки створюють хорошу конкуренцію російському газу. Працюємо над тим, щоб уже з січня можна було здійснювати постачання газу до України з південного напрямку через Трансбалканський газопровід", – написав він.

  При цьому пояснив, що для того, щоб почати постачання катарського газу прямо в Україну, необхідно розв'язувати основну проблему – домовитися з Туреччиною про прохід танкерів через протоку Босфор.

  Макогон зазначив, що днями катарський газ уперше був доставлений на LNG термінал у Грецію на судні класу Q-Flex, який може перевозити понад 210 тисяч кубометрів скрапленого газу.

  Як повідомляв 5.UA, ціна на газ для населення зменшиться ще на 5,5%

  Попередній матеріал
  У передмісті Києва дівчина підірвалася на гранаті
  Наступний матеріал
  Facebook видалив фейкові акаунти через критику української влади
  Loading...