Цьогоріч Україна транспортувала до ЄС утричі більше газу

  Йдеться про період з січня по травень поточного року

  У період з січня по травень 2016 року Україна транспортувала до ЄС 31,4 млрд кубометрів газу, що на 34% більше за минулорічні показники. Про це повідомили у прес-службі "Укртрансгазу".

  "За п'ять місяців поточного року для потреб України було імпортовано 3 млрд кубометрів природного газу, що на 5,7 млрд кубометрів менше, ніж у 2015 році", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначає "Укртрансгаз", у травні через вітчизняну газотранспортну систему до Європи було транспортовано 6,5 млрд кубометрів газу. Цей показник перевищує минулорічний на 20,6%. За оперативною інформацією, станом на сьогодні, режим транспортування блакитного палива для країн Євросоюзу становить 203 млн кубометрів на добу.

  Водночас, у травні обсяги надходжень природного газу в Україну з території ЄС становили 95 млн кубометрів. Найбільше природного газу традиційно надійшло словацьким маршрутом поставок – 59,2 млн кубометрів.

  Нагадаємо, "Газпром" продовжує постачати газ на окуповані території Донбасу і вимагає, щоб платив за це Київ. Раніше у "Газпромі" вже нарахували $32 мільярди загального боргу України.

  Попередній матеріал
  Бундестаг визнав знищення вірмен в Османській імперії геноцидом – Туреччина відреагувала
  Наступний матеріал
  Марина Порошенко назвала п'ять регіонів, у яких запровадять інклюзивну освіту – інтерв'ю

  США відправили у Європу перший танкер із газом

  "Нафтогаз" має намір приєднати Україну до європейської газової системи – Коболєв

  В обхід Росії: Польща і Данія домовляються про створення балтійського газопроводу

  Польща збудує газопровід "в обхід" Росії