5 канал

Таран: Три кроки створення "вільного дихання" бізнесу в Україні

Голова центру "Ейдос" Віктор Таран в ефірі "5 каналу" у програми "Інформаційний день" розповів про різні аспекти ухвалення дерегуляції бізнесу

На думку Тарана, однією з позитивних тенденцій, яка спостерігається унаслідок ухвалення дерегуляції бізнесу, є спрощення його ведення, тобто держава відмовляється від стягнення податків з бізнесменів. Таким чином бізнес отримує додаткові кошти для здійснення оперативної діяльності.

"Цю реформу потрібно було робити, об'єктивно, ще 15-20 років тому. Бо дійсно, на цих позиціях наживалися окремі державні службовці. Не хочу нікого ображати, але судячи з того, що скасували, то найбільше зараз платять ДСНС і інші служби. Всі ці позиції, які були сьогодні скасовані, дозволять бізнесу, дійсно, трохи видихнути", – наголосив Таран.

Крім того, голова назвав три кроки для створення "вільного дихання" бізнесу в Україні: податкова та судова реформи, запуск ринку землі.

Нагадаємо, уряд скасував більше 360 обмежень для бізнесу, частина яких ще з часів СРСР, це дозволить Україні піднятись в рейтингу DOING BUISNESS.

Попередній матеріал
Через страйк пілотів Lufthansa постраждали 100 тисяч людей
Наступний матеріал
Експерт розповів, як скоригувати у той чи інший бік результати соцопитувань

Дерегуляція вже дає ефект, його видно по регіональних бюджетах – віце-прем'єр

Гройсман: Уряд скасовує більше 360 обмежень для бізнесу

МЕРТ повиннно розглянути можливість поновлення держпрограм підтримки малого і середнього бізнесу – Гройсман

Експерти аграрного бізнесу розповіли, які продукти подорожчають у листопаді