archives.colta.ru

Торговельна війна між США і Китаєм: як Пекін реагує на санкційні кроки Вашингтону

  Читайте по-русски
  Відповідь Китаю може викликати ще більше невдоволення Трампа, який критикував Китай за те, що влада несправедливо управляє валютним курсом

  Китай відповів на загрозу Дональда Трампа про мита, давши юаню впасти до мінімального, більш ніж за десятиліття, рівня і доручивши державним компаніям призупинити імпорт сільськогосподарської продукції США.

  Про це пише "Економічна правда" із посиланням на Bloomberg.

  Видання зазначає, що ці кроки можуть викликати ще більше невдоволення Трампа, який критикував Китай за те, що влада несправедливо управляє валютним курсом і не виконує обіцянок наростити закупівлі американської сільгосппродукції.

  Акції та валюти країн, які розвиваються, впали на побоюваннях, що затяжний конфлікт між супердержавами чинитиме тиск на світове економічне зростання, а захисні активи, включаючи ієну, казначейські облігації США і золото, виросли.

  Інвестори наростили ставки на зниження вартості запозичень Федеральної резервної системи.

  "Це один з найгірших сценаріїв. Спочатку на ринках відбувається розпродаж, а потім Трамп прокидається, і все стає набагато, набагато гірше", – сказав Майкл Евері, глава досліджень Rabobank з фінансових ринків Азії в Гонконзі.

  Материковий юань упав на 1,3% до 7,0320 за долар після того, як Народний банк Китаю встановив щоденний довідковий курс на позначці більш як 6,9 вперше з грудня.

  Курс юаня в Гонконгу падав на 1,9% до рекордного мінімуму.

  Центробанк пояснив динаміку юаня протекціонізмом і очікуваннями додаткових мит на китайські товари, сказавши проте, що в змозі підтримувати стабільний курс.

  Минулого тижня Трамп запропонував ввести мита в розмірі 10% на імпорт з Китаю вартістю 300 мільярдів доларів з 1 вересня, різко загостривши торгові відносини між двома найбільшими економіками світу незабаром після відновлення переговорів між ними.

  США звинувачували Китай у відмові від зобов'язань, які вони взяли щодо кількох ключових питань. Вашингтон заявив, що з 10 травня підвищить із 10 до 25% мито на китайські товари загальною вартістю 200 млрд доларів.

  Китай погрожував відповіддю, додавши, що трейдери глобальних фондових ринків занепокоєні можливістю посиленої торговельної війни між двома економічними гігантами.

  Попередній матеріал
  Підозрюваний у справі про вбивство Гандзюк визнав провину в "замовчуванні злочину"
  Наступний матеріал
  Захворюваність на кір в Україні знову зростає – МОЗ
  Loading...

  Торговельна війна між США і Китаєм: Трамп оголосив про нові мита на товари з КНР

  У Китаї руйнівний смерч перевертав автівки та дерева: 6 осіб загинуло – відео

  Лікувати рідкісні захворювання: в Китаї навчилися безпечно редагувати геном людини

  Конфлікт між США і КНР є загрозою для світової економіки – МВФ

  Розганяється за 6 секунд: у Китаї презентували новий міні-електрокар

  У Китаї представили найшвидший потяг у світі – відео