Безробіття
Безробіття http://bigthink.com

Світовий банк виділив Україні "Руку допомоги" у 20 млн грн

  Ці гроші спрямують на допомогу безробітним у рамках проекту, що так і називається - "Рука допомоги"

  Світовий банк виділив Україні 20 мільйонів гривень на реалізацію пілотного проекту "Рука допомоги" для безробітних. Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева на прес-конференції в Харкові, передає "Укрінформ"

  "На реалізацію в Україні ряду соціальних проектів Світовий банк виділив 300 млн доларів, у тому числі, 20 мільйонів гривень на реалізацію у 2017 році пілотного проекту "Рука допомоги", - розповів Рева.

  Він пояснив: "Його суть (проекту "Рука допомоги" – 5.UA) - створення механізмів повернення на ринок праці безробітних, які живуть на допомогу, задовольняючись роллю споживача. З урахуванням світового досвіду, у рамках проекту всі бажаючі з числа безробітних отримають підтримку у працевлаштуванні, включаючи громадські роботи, а також, в обмін на бізнес-плани, складені за консультативної допомоги фахівців, безпроцентну фінансову допомогу у розмірі 65 тисяч гривень у вигляді обладнання та матеріалів для започаткування власної справи".

  Як стало відомо, загалом проект "Рука допомоги" розрахований на два роки.

  "Проект, що стартував наприкінці 2016 року, нині реалізується в Харківській, Полтавській та Львівській областях, при цьому Харківщина демонструє кращу динаміку зниження рівня безробіття, незважаючи на кількість переселенців (200 тисяч людей)", - зауважив міністр.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Світовий банк надасть Україні кредит у $150 млн на розвиток бізнесу.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти без дозволу вивезли в Москву кримські експонати
  Наступний матеріал
  Ключовий фігурант "газової справи" Онищенка вийшов з СІЗО – внесли заставу
  Loading...