Світовій системі торгівлі загрожує "розвал" – Лагард

Від "торгової війни" програють всі країни, переконані в Міжнародному валютному фонді

Глобальній світовій системі торгівлі загрожує "розвал". Про таке заявила голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у середу, 11 квітня, передає "Голос Америки". 

Як стало відомо, Лагард закликала країни світу "відійти від протекціонізму". Зокрема, вона переконана, що напруженість у торгових відносинах Сполучених Штатів та Китаю може призвести до торгової війни, від якої програють усі країни. При цьому, за оцінками Світового банку, 800 млн осіб живуть в умовах надзвичайної бідності.

Також очільниця МВФ заявила, що вигода від безперешкодної торгівлі перевищує витрати. Це сприяє зниженню рівня бідності.

Загалом же Лагард закликала світ посилити захист інтелектуальної власності і провести економічні реформи, які виключать несправедливі преференції для державних підприємств.

Відзначила вона і те, що нині глобальна економіка стрімко зростає, але водночас, є потреба у проведенні економічних реформ через посилення "невпевненості". Вона спричинена невизначеною геополітичною ситуацією, а також підвищенням фіскальних і фінансових ризиків.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія, готуйся: Трамп проанонсував ракетний удар по Сирії
Наступний матеріал
У Києві рятувальники з Дніпра біля мосту Патона дістали тіло жінки