rbc.ua

"Червона зона": Світові ціни на нафту різко падають після максимального зростання

  ОПЕК на неформальній зустрічі в Алжирі погодила обмеження видобутку

  Світові ціни на нафту 30 вересня після значного зростання напередодні повернулися в "червону зону" на тлі невизначеності в реалізації угоди ОПЕК, свідчать дані торгів, передає "Прайм".

  Так, станом на 08:12 вартість грудневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 0,82% - до $49,40/барель, ціна листопадових ф'ючерсів на нафту марки WTI - на 0,67%, до $47,51/барель.

  Також ОПЕК на неформальній зустрічі в Алжирі погодила обмеження видобутку в діапазоні 32,5-33 мільйони барелів нафти на добу, проте за конкретним обмеженням для кожної з країн картелю домовленостей поки немає. Остаточне рішення має бути прийнято на наступній зустрічі організації, яка відбудеться 30 листопада у Відні.

  Факт того, що країни ОПЕК змогли домовиться про спільні дії для стабілізації нафтового ринку, став несподіванкою і сприяв значному зростанню нафтових цін. У ході торгів четверга нафта марки Brent уперше з 8 вересня перевищила психологічну позначку в 50 доларів за барель. Однак відсутність деталей угоди викликає негативні настрої у частини інвесторів.

  Попередній матеріал
  Обама та Меркель закликали якнайшвидше розпочати розведення сил на Сході
  Наступний матеріал
  Розведення сил у Золотому: як армійці та місцеві сприймають рішення керівництва

  Нафта Brent подорожчала до $51,03 за барель

  Нафта Brent вперше за 5 місяців торгується вище $46 за барель

  Через послаблення долара нафта Brent тримається біля $41,6

  Нафта дешевшає через зростання видобутку в Іраку