нафтогаз 5.ua

Стокгольмський арбітраж: "Нафтогаз" не має платити ні копійки за газ для ОРДЛО

  Жодна така поставка "Газпрому" не буде зарахована до щорічних контрактих обсягів

  Відповідно до рішення Стокгольмського арбітражу НАК "Нафтогаз України" не оплачуватиме обсяги газу, які нібито були поставлені російським "Газпромом" на тимчасово окуповану територію, тобто в ОРДЛО. Про це інформує прес-служба "Нафтогазу".

  "Стокгольмський арбітраж вказав, що "Нафтогаз" не мусить платити за обсяги газу, які були начебто поставлені на тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей будь-якій іншій особі, ніж "Нафтогаз". Майбутні поставки на зазначені території не стосуватимуться "Нафтогазу" до припинення окупації територій на сході України",  розповіли в компанії.

  Також там додають, що в жодному разі такі поставки не будуть зараховані до щорічних контрактих обсягів. "Якщо коротко: кому "Газпром" віддавав той газ в ОРДЛО, той йому хай і платить",  йдеться в коментарі "Нафтогазу".

  Як інформував 5.UA, 22 грудня "Нафтогаз" виграв Стокгольмський арбітраж проти "Газпрому". Арбітражний суд повністю відхилив вимоги "Газпрому" за положенням "бери або плати" на суму 56 млрд дол.

  Попередній матеріал
  Гройсман розповів, що робитиме з авто на єврономерах
  Наступний матеріал
  Гройсман розповів, для кого пенсія "зросте в рази"
  Loading...