5 канал

Співпраця УДЦР з PROZORRO: як зекономити гроші та оминути "підводні камені"

В ефірі програми "Час: Online" в середу, 20 грудня, виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько дав поради, як ефективно використовувати систему PROZORRO

Як підприємству завдяки системі публічних закупівель зекономити гроші  та купити якісніший товар за найнижчою ціною. Як державному підприємству ефективніше працювати з системою електронних закупівель PROZORRO.

З якими труднощами може зіткнутися компанія при проведенні електронних закупівель та як їх подолати. Що робити, коли компанія не задоволена якістю придбаних на торгах товарів і послуг, та чи є важелі впливу на недобросовісного постачальника. Як застосовувати штрафні санкції та як реагувати на скарги учасників торгів.

Наскільки система PROZORRO полегшує "паперову" роботу держпідприємства та чи доцільно внести зміни до законодавства у майбутньому для зменшення бюрократичних процедур закупівель.

На ці та багато інших запитань щодо організації та проведення публічних закупівель розповів гість студії, виконавчий директор та голова Тендерного комітету Українського державного центру радіочастот, кандидат економічних наук Вадим Гулько.

Попередній матеріал
Загострення на фронті: Втрати української армії та обстановка в АТО
Наступний матеріал
Аналіз роботи Мінінформполітики за 2017 рік – відео
Loading...