нафтогаз 5.ua

Сьогодні "Нафтогаз" перейде в управління Кабміну

Гройсман: Створено робочу групу, яка розробить план підвищення ефективності управління компанією "Нафтогаз" у найшвидші терміни

НАК "Нафтогаз України" на сьогоднішньому засіданні Кабміну буде переведено з-під управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі в управління уряду. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Сьогодні ми ухвалимо рішення щодо переведення НАК "Нафтогаз України" від МЕРТ до Кабінету міністрів. Минулого тижня Міністерство економічного розвитку і торгівлі ухвалило технічне рішення в рамках своїх повноважень щодо управління "Укртрансгазом", але ця проблема ще раз показала, що система "Нафтогазу" має бути реформована", - сказав він.

На думку Гройсмана, уряд повинен сфокусуватися на створенні повноцінних та публічних компаній, вдосконалити процес корпоратизації та управління підприємствами.

"Виведення "Нафтогазу" на рівень управління Кабінетом міністрів пришвидшить цей процес. Ми спільно з нашими партнерами - СБ, ЄББР - створили робочу групу, з якою ми розробимо план підвищення ефективності управління компанією у найшвидші терміни", - додав прем'єр.

Нагадаємо, МЕРТ повернув "Укртрансгаз" в управління Нафтогазу після наради з Гройсманом.

Попередній матеріал
Чотири ВНЗ України увійшли до світового рейтингу
Наступний матеріал
Розвідка: п'яний російський військовий на Донбасі відкрив стрілянину та влучив у "своїх", є втрати

Із 1 жовтня "Нафтогаз" підвищує ціни на газ для промисловості

"Нафтогаз" готовий купувати у "Газпрому" газ на умовах "чесної гри" – Коболєв

У Нафтогазі розповіли, як зекономили $450 млн на закупівлі газу

Прибуток "Нафтогазу" у 2016 році має скласти 16-18 млрд грн – Коболєв

Гройсман: "Нафтогаз" у I півріччі отримав понад 20 млрд грн прибутку

5 канал - трансляція наживо