5.ua

Shell вийшла з переговорів щодо видобутку природного газу в Чорному морі

  Компанія Shell вийшла з переговорного процесу щодо угоди про розподіл продукції по Скіфської ділянки, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу компанії Shell в Харківській і Донецькій областях.

  Shell вийшла з переговорів ще в січні. Причиною послужило те, що компанія не дочекалась підписання угоди, яке було заплановано спочатку на 2013, а потім на 2014 роки. 

  "У зв'язку з цим Shell вирішила зосередити свої зусилля і капітал на інших можливостях в нашому портфоліо світових проектів", - відзначили в компанії.

  При цьому в Shell підкреслили , що це рішення ніяк не впливає на інші проекти компанії, в тому числі у Східній Україні.

  "Це рішення не впливає на інші проекти Shell в Україні , в тому числі на проекти з розвідки природного газу з ущільнених пісковиків у Східній Україні . Ми як і раніше націлені на розробку вуглеводневих ресурсів України екологічно, соціально та економічно відповідальним чином", - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, що в серпні 2012 року міжурядова комісія визнала переможцем конкурсу з видобутку вуглеводнів на Скіфській ділянці Чорноморського шельфу пул компаній - ExxonMobil, Shell, Petron і НАК "Надра України".

  Попередній матеріал
  Посольство США в Києві засудило дії свободівців на Першому національному
  Наступний матеріал
  Дамаск назвав незаконним закриття посольства Сирії в США
  Теги:
  Loading...