5.ua

Дамаск назвав незаконним закриття посольства Сирії в США

  Офіційний Дамаск прокоментував рішення США закрити посольство та консульства Сирії та розірвати дипломатичні відносини з режимом Асада.

  Як заявило міністерство закордонних справ Сирії, рішення американського керівництва є незаконним і являється очевидним порушенням Віденської конвенції , що регламентує функції дипломатичних місій по всьому світу, передає "Радио Свобода".

  Відомство зазначило , що прийняті американською владою заходи спрямовані проти інтересів сирійських громадян , але сприяють підтримці тероризму і подальшому кровопролиттю в Сирії.

  Нагадаємо, у вівторок, 18 березня, США оголосили про розрив дипломатичних відносин із Сирією та закриття сирійської дипломатичної місії.

  За словами спец посланці США по Сирії Даніеля Рубінштейна, Вашингтон вважає неприйнятним, щоб особи, назначені режимом Асада виконували дипломатичну роботу.

  Уже більше трьох років в Сирії триває громадянська війна між силами президента Башара Асада та озброєними повстанцями. За даними ООН, за час конфлікту загинули не менше 100 тисяч людей, мільйони сирійців стали біженцями.

  США та Європа засуджують режим Асада та підтримують сирійську опозицію.

  Фото: Sebastian Wallroth/Wikimedia Commons

  Попередній матеріал
  Shell вийшла з переговорів щодо видобутку природного газу в Чорному морі
  Наступний матеріал
  У Миколаєві знайшли тіло вбитого військовослужбовця
  Теги:
  Loading...