5.ua

Посольство США в Києві засудило дії свободівців на Першому національному

  Посольство США в Києві засудило жорстке залякування і фізичні нападки, учинені 18 березня членами політичної партії «Свобода» проти т.в.о. генерального директора НТКУ Олександра Пантелеймонова.

  Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

  "Нас, як і багатьох українців, глибоко уразив цей інцидент, який був не проявом патріотизму, а нагадав натомість про бандитську тактику, яку раніше застосовував режим Януковича. Такій поведінці не місце в Україні, яка віддана справі захисту демократії, громадянських і особистих свобод, зокрема свободи преси. За останні місяці ми позитивно висловлювалися про продуктивну, дійсно ключову роль, що ВО «Свобода» відігравала під час протестів Майдану і під час мирного переходу до нового прозорішого уряду. Ми вітаємо неодноразові заяви лідера «Свободи» Тягнибока про його прихильність до створення сучасної, європейської і демократичної політичної партії. Це особливо важливо зараз, коли «Свобода» має представників в уряді. Тим не менш, цей інцидент неприйнятний у сучасному демократичному суспільстві." – йдеться в заяві.

  У посольстві привітали заяви Прем'єр-міністра Яценюка і Міністра внутрішніх справ Авакова, які засуджують цю поведінку як неприйнятну.

  Крім того, Посольство США закликало ВО «Свобода» накласти дициплінарне стягнення на Ігоря Мірошниченка та інших членів партії, які брали участь у цьому інциденті, а також закликали націоналістів до повної співпраці у слідстві.

  Нагадаємо, вчора 18 березня група депутатів від ВО "Свобода" на чолі з Ігорем Мірошниченко змусила т.в.о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення за власним бажанням. Народні депутати силою посадили Пантелеймонова і били його по обличчю та голові.

  Попередній матеріал
  Міністерство оборони готове евакуювати українських військових із Криму
  Наступний матеріал
  Shell вийшла з переговорів щодо видобутку природного газу в Чорному морі
  Теги:
  Loading...